wspomnienia do kwadratu
SPOTĘGUJ EMOCJE  W NAJMODNIEJSZYM FORMACIE

SPOTĘGUJ EMOCJE 
W NAJMODNIEJSZYM FORMACIE

Najpiękniejsze momenty w życiu wymagają odpowiedniej oprawy. Wspomnienia uchwycone w kwadracie dają gwarancję, że najlepsze ujęcia, chwile czy sytuacje znajdą się w centrum uwagi. Spotęguj te doznania. Przełóż to z on-line, na wyjątkowe wydanie w off-line. W najmodniejszym formacie. Zamknij swoje zdjęcia w kwadracie!

ZAMAWIAM

TWOJE WSPOMNIENIA
NAJLEPIEJ WYGLĄDAJĄ W KWADRACIE

Ty wiesz jakie chwile są dla Ciebie najważniejsze. Spotkanie z przyjaciółmi, wypad w góry czy może rodzinna uroczystość? A może czas stworzyć fotoksiążkę o sobie i dla siebie. Zbierz te momenty, które dają Ci najwięcej radości i powracaj do nich kiedy tylko zechcesz. Zachowaj je w kwadracie.

TWOJE WSPOMNIENIA  NAJLEPIEJ WYGLĄDAJĄ W KWADRACIE
WYPRÓBUJ NOWOŚĆ

SPOTĘGUJ EMOCJE
W NAJMODNIEJSZYM FORMACIE 24x24

Kwadratowa Fotoksiążka 24x24 cm, choć jest nowością w naszej ofercie, zdążyła już zdobyć wielu fanów. Klienci przyzwyczajeni do formatu zdjęć z Instagrama, ceniący sobie skupienie uwagi samym centrum, chętnie wybierają tę Fotoksiążkę. Wyjątkową, kwadratową, w idealnym rozmiarze, która świetnie prezentuje się na półce. Stwórz swoją kolekcję wyjątkowych momentów.

ZOBACZ SZABLONY

POZNAJ NASZE DODATKI I ULEPSZENIA
Dostępne w koszyku na etapie zamawiania

INTELIGENTNA KOREKCJA ZDJĘĆ
W standardzie: Zdjęcia bez korekcji

inteligentna korekcja zdjec

Inteligentny system Perfectly Clear poprawi jasność i ostrość tych zdjęć, które wymagają korekcji. Odznacz opcję, jeśli używasz zdjęć przygotowanych przez profesjonalistę lub z naniesionymi filtrami lub efektami typu Instagram.

WYDRUK PREMIUM 7C
W standardzie: Wydruk cyfrowy

wydruk 7c

Lepsza jakość druku dzięki technologii 7C. Twoje zdjęcia osiągną bardziej naturalne kolory, twarze będą gładsze, a jednolite tła - łagodniejsze i czystsze. Gwarancja najlepszego druku w Europie.

OKŁADKA Z GĄBKĄ
W standardzie: Okładka bez gąbki

okladka z gabka

Miękka gąbka wewnątrz twardej okładki - uszlachetnienie o imponującym efekcie.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod na swoją pierwszą
fotoksiążkę 24x24 cm, 36 stron za 31 zł zamiast 43 zł